UH
Soru Sahibi
11 Nisan 2009 11:35

merhaba hocam ben28 yasındayım sorum daha önce kasık ağrısı nedeniyle dokto

merhaba hocam ben28 yasındayım sorum daha önce kasık ağrısı nedeniyle doktora gittim ve her iki overde kist oldugunu söyledi doktor ve 7ay diane 35 adlı ilaç kullandım 3 ay önce tekrar gittim kistlerimi küçülmüş çocugum olmasına bi engeli yok dedi en geç 4 ve ya6 ay içinde çocugun olur dedi şu 4 5 aydır adetim 3 gün sürüyo daha önce 4 5 gün sürüyodu acama kisten dolayımı teşekürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Emine Kantaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, eğer adetin ilk gününden ilk gününe kadar geçen süre 21 ila 35 gün arasında ise ve kanama 2 ila 7 gün arasında sürüyorsa sorun yok. Korunmayı bıraktıktan sonra 1 yıl içinde gebe kalamazsan tedavi gerekli. Şu anda anlattıklarında problem yok. Adet kanaman miktarında da sorun yok. Selamlarımla DR EMİNE KANTAŞ TEL;*** *** ** 88

11 Nisan 2009 12:14