SB
Soru Sahibi
7 Kasım 2006 00:00

merhaba dr. bey ben 22 yasındayım adet dönemlerimde gögüslerim cok hasas ol

merhaba dr. bey ben 22 yasındayım adet dönemlerimde gögüslerim cok hasas olur fakat adetle bereber gecerdi fakat bu ay adetim bittikten 1 hafta sonra iki mememde de hassasiyet ve agrı yeniden basladı.bunun için ne yapmalıyım.hangibölüme görünmeliyim.önemli bir durum olabilirmi.(ailemde meme kanseri olan yok)

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Burcu Hanım, yakınmanızın hormon dengesindeki bir değişiklikle ilgili olabileceğini düşünüyorum. Örneğin sıkıntılı bir dönem geçirme böyle bir değişikliğe neden olabilir. Bir Genel Cerrahi Uzmanının görmesi uygun olur. Saygılarımla.

18 Kasım 2006 00:00