AR
Soru Sahibi
8 Ekim 2009 15:33

merhaba.doktorbey.benim.sorum.oğlumlailgili.oğlum.11yaşında.bademcikleriçok

merhaba.doktorbey.benim.sorum.oğlumlailgili.oğlum.11yaşında.bademcikleriçok.büyük.doktoragötürdüm.çok.şişmezse.almayalımdediler.2gün.öncetekrargötürdüm.kbbye.şişmezsealmaya.gerekyokama.çok.büyükalmamızgerek.dedi.kafam.karıştı.kimisi.bademciğin.alınmasını.iyiolmadığını.söylüyorsizden.yardım.bekliyorum.saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Akay
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Ramazan Bey, Bademcikler byük diye alınmaz,zaralı hale gelirse alınır.Çok sık hastalanırsa,aşırı horlama yapıyorsa yapılır.Çünkü bademcik iltihapları NEFRİT dediğimiz böbrek hastalığı ,ROMATİZMA yapar. Tabi mayene eden KBB uzmanının karar vermesi gerekir. Sağlıklar diliyorum.

19 Ekim 2009 14:23