ÇG
Soru Sahibi
27 Ocak 2007 00:00

Merhaba doktor bey,sabahları uyandığımda kulağımda akıntı meydana geliyor b

Merhaba doktor bey,sabahları uyandığımda kulağımda akıntı meydana geliyor bu akıntı fazla olmamasına rağmen beni rahatsız ediyor.Akıntı koyu kıvamlı ve sarı.İşitme problemi yada ağrı yok.Ama her yataktan kalktığımda kulağımı temizlemekten sıkıldım.Bu akıntı normal midir?Muayene olmam gerekir mi?Yada temizlenmesi gerekirmi bir uzman tarafından.Yardımcı olursanız çok sevinirim.İyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İsmet Bayramoğlu
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Muayene olmanız gerekir.

28 Ocak 2007 00:00