Şİ
Soru Sahibi
5 Şubat 2008 11:24

merhaba doktor bey ben uzun zamandir ilac kullaniyorum ( risperdal norodol

merhaba doktor bey ben uzun zamandir ilac kullaniyorum ( risperdal norodol meresa solian vb ) bunlalarin icinde meresa ve solian cok iyi geldi suan solian kullaniyorum yanliz bundan 1 ay once solianin bazi yan etkikilerinden dolayi aripiprazol kullandim cok kotu geldi simdi yeniden solian 200mg kullaniyorum solian simdi eskisi gibi iyi gelmiyor bana soliana benzer yan etkileri az olan ( sismanlatmayan ereksiyon bozuklugu yapmayan uyku yapmayan ) benzer bir ilac yokmu tesekur eder saygilarimla

1 cevap
Cevaplar (1)

Doktorunuzla görüşmeniz lazım bu konuda, görmedigimiz kisiye ilaç önerme meslek kurallarina aykiri. Siz uygun bir ilaç bulunabilir.

5 Şubat 2008 12:21