YJ
Soru Sahibi
14 Kasım 2006 00:00

MERHABA BENİM SORUNUM EŞİMLE İLGİLİ EŞİMİN CİNSEL ORGANINDA(PENİSİNDE) ÇO

MERHABA BENİM SORUNUM EŞİMLE İLGİLİ EŞİMİN CİNSEL ORGANINDA(PENİSİNDE) ÇOK FAZLA BEN ÇIKMAYA BAŞLADI. SANIRIM ET BENİ ÇOK UFAK TOP TOP BAZILARIDA SADECE RENGİNDEN BEN OLDUĞUNU ANLAYACAK KADAR YÜZEYSEL BU DURUM NEDEN OLUR VE ZARARI VARMIDIR VARSA EĞER TEDAVİ YÖNTEMİ HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM? İLGİ VE ALAKANIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR

1 cevap
Cevaplar (1)

Virüslerin oluşturduğu siğillerden bahsediyorsunuz. Elektrokoter yardımı ile yakılmalılar. Ayrıca sizinde kadın doğum uzmanınca muayene edilip gerekirse tedavi edilmeniz gerekir.

6 Aralık 2006 00:00