YJ
Soru Sahibi
27 Kasım 2006 00:00

merhaba benim midem ile sorunum var. Sanki midemde taş gibi bir şey var na

merhaba benim midem ile sorunum var. Sanki midemde taş gibi bir şey var nasıl tarif etsem çok yemek yemişimde rahatsız olmuşum gibi mşdemşm tam başında. Bu neden olur acaba? ayrıca bu ara çok antibiyotik kullanıyorum etkisi olabilirmi? Teşekkürler kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Küçükardalı
Dahiliye - İç Hastalıkları

Buna eşlik eden başka şikayetler de varsa bu yakınmanız daha önem kazanır. Kilo kaybı halsizlik bitkinlik, kansızlık gibi. Bunlar yoksa büyük olasılıkla sindirim yetersizliği gibi görünüyor. Yemekleri daha az miktarlarda daha sık aralıklarla yemeye çalışın yine devam ederse dahiliye yada gastroenteroloji uzmanı ile görüşebilirsiniz

27 Kasım 2006 00:00