BN
Soru Sahibi
5 Mayıs 2008 13:10

merhaba benim 2 tane süt dişim üst damakta gömük kalmış. operasyondan çok

merhaba benim 2 tane süt dişim üst damakta gömük kalmış. operasyondan çok korkuyorum. şimdilik ağrı falan yok. aldırmazsam ne olabilir? tüm 20 lik dişlerimide çenem dar olduğu ağrı yaptığı için çektirdim. yalnız bir koku oluşuyo ağzımda bunun gömük dişlerle alakası olabilirmi? yada ne yapmalıyım iyi çalışmalar!

1 cevap
Cevaplar (1)

ağzınızdaki kokunun gömük dişlerle alakası olduğunu sanmıyorum başka bir çürüğünüz veya dişeti hastalığınız olabilir.gömük süt dişlerinize gelince onlarda orda enfekte olabilir yada ağzınızdaki dişlerin köklerine baskı yaparak ağrılara sebep olabilirler röntgende görmek lazım.iyi günler

5 Mayıs 2008 15:18