UD
Soru Sahibi
3 Nisan 2011 17:32

merhaba ben 33 haftalık hamileyim. bebeğim son 2 gündür özellikle yukarda d

merhaba ben 33 haftalık hamileyim. bebeğim son 2 gündür özellikle yukarda duruyor. aşağıya hiç inmiyor diyebilirim. tamamen göğsüme dayalı acaba bir sorun olur mu? normalde bebek hangi haftalarda aşağıya doğru inmesi beklenir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Levent M. Şentürk
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bebek doguma bir kac hafta kala asagi inmeye baslar. Bu haftalarda bu sekilde durmasi ve hatta kaburgalariniz sıkıstırıp acıtmasi son derece normal bir dururmdur.

4 Nisan 2011 21:16