DA
Soru Sahibi
26 Ekim 2009 14:55

Merhaba ;ben 28 haftalık hamileyim,yavaş yavaş doğum korkusu oluşmaya başla

Merhaba ;ben 28 haftalık hamileyim,yavaş yavaş doğum korkusu oluşmaya başladı,kesinlikle normal doğum taraftarıyım ve acıya dayanıklıyım ama düşüncesi beni korkutuyor,epidural normal doğum hk tam karar veremiyorum riski var mı ya da aradaki acı farkı için değecek bir yöntemmi?olur da sezeryan yapmak zorunda kalırsam gerçekten de iyileşme süresi çok mu uzun olur?doktorumla henüz bu konuda detaylı konuşmadım aslında ben de pek konuyu açmak istemiyorum herşeyi akışına bırakalım istiyorum. syg,

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Güliz Demircioğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

doktorunla rahatlıkla konuşabilmelisin,seni aydınlatacak ve korkuların gidecektir

26 Ekim 2009 17:54