GS
Soru Sahibi
4 Temmuz 2011 23:25

merhaba babamın tansıyonu olctum 9/4 cıktı. ve dılının sıstıgını butun gun

merhaba babamın tansıyonu olctum 9/4 cıktı. ve dılının sıstıgını butun gun boyunca boyle oldugunu soyledı. kendını cok halsız hıssedıormus aynı zamanda. cıddı bı durum mu bu? hastaneye hemen gıdılmelı mı? dıl sısmesı neyın belırtısı. ? ınternette arastırdım ama pek aydınlatıcı bılgı yok. yardımcı olursanız sevınırım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hakan Kaptanoğulları
Dahiliye - İç Hastalıkları

Sn.Sema Güler,babanızdaki tansiyon düşmesinin ve dil şişmesinin sebebi allerjik bir reaksiyon olabilir.Kullanılan bir ilaç veya herhangi bir yiyecek.İç hastalıkları uzmanına muayene olmasını tavsiye ederim.Geçmiş olsun

5 Temmuz 2011 07:36