30 Nisan 2012 16:35

Baş Dönmesi

Hocam merhaba, 36 yaşındayım. Konsantrasyon eksikliği, eklem yerlerinden ses gelmesi , unutkanlık , saç dökülmesi ve depresyon ruh halinin geçmesi için EFA Daily balık yağı tableti kullanmaya başladım (günde 1 tablet aldım sadece 2 gün ) ve tableti aldıktan yarım saat sonra boynumdan başıma doğru bi damarım zonklamaya başladı ve sanki uyku ilacı almış gibi sersemleştim aşırı derecede baş ağrısı ve uyuma isteği halsizlik yaptı yan etkisinin olmadığı yazıyor sizce neden kaynaklanıyor olabilir. Artık almamam mı gerekiyor yol gösterirseniz sevinirim ayrıca 11 yaşındaki oğluma da şurubunu içiriyorum ne dersiniz teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hakan Kaptanoğulları
Dahiliye - İç Hastalıkları

Çiğdem Hanım bu bahsettiğiniz şikayetlerin ilacın yan etkisi olacağını sanmıyorum.Acaba ilaca karşı bir ön yargınız , şartlanmanız var idiyse böyle hissetmiş olabilirsiniz.Ancak diğer bahsettiğiniz şikayetlerle ilgili olarak bir psikiyatri uzmanı veya dahiliye doktoruyla görüşmenizi tavsiye dedrim.Saygılarımla.

1 Mayıs 2012 21:19