AZ
Soru Sahibi
24 Nisan 2010 22:19

Merhaba adetim 6 gün gecikti. idrar ve kan testi yaptırdım pozitif çıktı.

Merhaba adetim 6 gün gecikti. idrar ve kan testi yaptırdım pozitif çıktı. daha öncesinde diş tedavisine başlamıştım. narkoz aldım ve auqumentin antibiyotik iki haftadır kullandım. bebeğe etkisi olur mu? testlerin güvenilirliği ne kadar. gecikmeye ilaçların etkisi varmıdır

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Benian
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu dönemde etki ya hep ya hiçtir yani düşükle sonlanır ya da tamamen normal seyreder

25 Nisan 2010 00:25