KD
Soru Sahibi
14 Ocak 2011 00:03

merhaba 33+3 haftalık gebeyim genital bölgemde varis var ve tedavisi yapılı

merhaba 33+3 haftalık gebeyim genital bölgemde varis var ve tedavisi yapılıyor. doğum yaptıkdan sonra ne kadar sürede eski sağlığıma kavuşurum.. ağrısı varis çorabını giymezsem çok oluyor. bu nedenle eşimle birlikte bile olmak istemiyorum.. bu sorun cinsel hayatımızı etkiliyor. yada doğumdan sonra eski sağlığına kavuşması için neler yapmam gerekiyor. yardımlarınız ve cevabınız için şimdiden teşekküler... iyi akşamlar..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

GEBELİK VARİSLERİ DOĞUMDAN KISA BİR SÜRE SONRA DÜZELİR.ENDİŞEYE GEREK YOK AYRICA YAPABİLEÇEĞİNİZ PEK BİR ŞEYDE YOK

14 Ocak 2011 14:24