DY
Soru Sahibi
8 Aralık 2006 00:00

merhaba 26 yaşında 163 boyunda 55 kiloyum.bir hafta önce sağ bacağım için d

merhaba 26 yaşında 163 boyunda 55 kiloyum.bir hafta önce sağ bacağım için dr.a gittim hafif bir çekme vardı bana romatizma ve antibiyotiklerden oluşan bir reçete verdi ve bir hafta sonra ağrılarım dayanılmaz boyutta.. sağ bacağıda komple ağrı var sanki bir güç butün kaslarımı çekiyor.oturduğum yerden kalkarken canım çok yanıyor ve uzun bir süre ayağımın üzerine basamıyorum sonra bir süre yürüyünce azalıyo ta ki bir daha ki oturma anına kadar..kaslarımda kemiklerimde ağrıyor..teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kemal Yücesoy
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Yasemin hanım, Şikayetleiniz biraz karışık ama belinizi zorlamış olma ihtimaliniz yüksek. Birkaç gün sadece majezik, apranax veya volteren gibi ilaçlardan birini kullanmanızı ve istirahat etmenizi öneririm. Şikayetleriniz geçmezse bir beyin cerrahına görünmenizi öneririm. Geçmiş olsun dileklerimle Doç.Dr.Kemal Yücesoy

9 Aralık 2006 00:00