DA
Soru Sahibi
2 Kasım 2007 02:30

meraba yeşim hnm.ben 21 yaşındayım. size sorum kızlıkzarı ile ilgili ben b

meraba yeşim hnm.ben 21 yaşındayım. size sorum kızlıkzarı ile ilgili ben bir hafta önce arkadaşımla bir sürtünme yaşadık ama tam birliktelik değil, eve geldiğimde lavoboya gittim. kusura bakmayın ama yazmak zorundayım idrarımdan sonra hafif sarı bir sıvıyla karışık kan geldi. acaba kızlık zarım bozulmuşmudur. diktirmek mümkünmü? siz dikim yapıyormusunuz ve fiyatı nedir? çok teşekkür ederim yeşim hnm.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kızlık zarınız zedelenmiş olabilir, ya da hiç bir zarar görmemiş olabilir. Anlamanın tek yolu muayene olmanız. Hymenoplasti ( kızlık zarı dikimi ) yapıyorum. Ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz. Tel: *** *** **,

2 Kasım 2007 20:57