ŞB
Soru Sahibi
2 Nisan 2019 03:29

Meni miktarinda azalma

Merhabalar yaklaşık 1 aydır rüyalanmadım ve mesturbasyon yapmadım ve mesturbasyon yaptığımda meni miktarımın baya bi az olduğunu gördüm bunun nedeni nedir tedavi gereklimidir yardımcı olmanızı rica ediyorum teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

öncelikle geçmiş olsun yaşınızı bilmemekle beraber oldukça genç olduğunuzu düşünüyorum bir daha kinde yine az varsa objektif bir değerlendirme için spermiogram örneğini hastane sartlarında verebilir ve semen hacım ve kalitesini ölçtürebilirsiniz Geçmiş olsun

3 Nisan 2019 10:01