TG
Soru Sahibi
14 Temmuz 2021 17:51

Memede kitle

Hocam çok özür diliyorum size sormak dışında bir çarem yok affedin beni. Şu ne demek oluyor hocam? BİLATERAL MEME USG İNCELEMESİ Sağ retroareolar 11x14 mm boyutlarında kısmen hafif düzensiz konturlu noktasal kalsifikasyonlar içeren hipoekojen-minimal heterojen solid lezyon alanı izlenmektedir. Histopatolojik inceleme önerilir. Her iki aksilla normaldir. SONUÇ: * Sağ retroareolar kısmen hafif düzensiz konturlu noktasal kalsifikasyonlar içeren hipoekojen-minimal heterojen solid lezyon alanı (Histopatolojik inceleme önerilir)

1 cevap
Cevaplar (1)

mamografi yapırın. bu hafif şüpheli bir yapıdır. Çıkarılmasında bence yarar vardır

16 Temmuz 2021 10:08