KF
Soru Sahibi
1 Aralık 2018 22:35

Memede ağrılı kızarık

Merhaba hocam son 1 haftadır göğüs ucu cevre sinde 1tane ağrılı kızarıklık olustu altında bir beze yok sadece sertleşti 2 gün sonra kayboldu bir kac gün sonra yine aynı memede farklı biyerde aynı sertleşme ve kızarıklık cıktı sıkıntılı bi durum cıkarım randevuda aldım ama bi danışmak istedim teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Net bir şey söylemek için yaşınız adet durumunuz ve benzerleri gibi bir çok şeyi bilmemiz gerekirse ultrasonografi ile incelenmesi lazım. Geçidi yanındaki ADAMEDİCA klinigindeyim. Ugrayabiliseniz ilgilenir. Geçmiş olsun

5 Aralık 2018 11:59