KA
Soru Sahibi
27 Mart 2021 02:06

Mastürbasyon sonrası

Merhaba 23 yasında kızım mastürbasyonla orgazm olduktan sonra midem bulanıyor kusacak gibi oluyorum basım dönüyor ve ölücekmişim gibi nefesim kesildi çok kötü oldum geçen ve ertesi gün regl olursam kasıklarımda dayanılmaz agrı yapıyor sebebi ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ülker Heydarova
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba , orgazm sonrasi basdonmesi ve mide bulanmasi gorulebiliyor bazen , tedirgin olmayin. psikolojik olarak da ola bilir , bu durum her seferinde tekrarliyor ve sizi rahatsiz ediyorsa cinsel terapi seanslarindan fayda gorebilirsiniz. seans randevusu icin iletisime gecerseniz yardimci oluruz. ertesigun regl agrisi olunca agrikesici kullanin adetin ilk gunu

18 Ekim 2021 10:32