ym
Soru Sahibi
25 Mayıs 2017 09:29

mantar hastaligi

Merhaba doktor bey. 28 yaş erkek 15 gün sonra hormon tahlilleri yaptiricam. ( testosteron FSH LH ) ve semen analizi. . idrar yolumda mantar (maya) enfeksiyonu var ve doktor Flucanazole tablet onerdi. Bu tableti kullanmam 15 gün sonra yaptiracagim hormon tahlillerine yan etki yaparmi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Göksun Ayvaz
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Hayır bu hormonları etkilemez

30 Mayıs 2017 13:32