EE
Soru Sahibi
27 Ocak 2007 00:00

MANİSADAN SEVGİLERLE,BİLEĞİMDE 3AYDIR SORUN VAR VE MR SONUÇLARINI SİZE YAZI

MANİSADAN SEVGİLERLE,BİLEĞİMDE 3AYDIR SORUN VAR VE MR SONUÇLARINI SİZE YAZIYORUM,AMELİYAT DENİYO AMA BEN İSTEMİYORUM,TEDAVİ İLE MÜMKÜNSE,YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM,SAYGILARIMLA.. MR TANI: Aşil tendon distal bölümde parsiyel rüptür yada tendinitle uyumlu sinyal artışı ve kalınlaşma. Paratendinöz alanda yumuşak doku ödemi. Suprakalkaneal bursada effüzyon.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Erdemli
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Evin, Aşil tendon yırtıkları önemlidir. Ameliyat olmanız eğer tendon tamamen yırtık ise şarttır.

2 Şubat 2007 00:00