SC
Soru Sahibi
14 Mayıs 2024 01:43

Manikür Bulaş Riski

Merhaba manikür yapımında elde küçük bir kanama oldu, bundan dolayı hiv, hepatit bulaş riski var mı? Bu olaydan kaç gün sonra test olmak doğru sonuç verir?

3 cevap
Cevaplar (3)
Doç. Dr. Turan Uçkun
Tıbbi Mikrobiyoloji

www.uckunlaboratuvari.com adlı sitemde konu ile ilgili makalelerim var. Okumanızı öneririm.

14 Mayıs 2024 08:41
SC
Soru Sahibi

Sitenizi inceledim ama bulamadım hangi başlık altında hocam

14 Mayıs 2024 10:52
Doç. Dr. Turan Uçkun
Tıbbi Mikrobiyoloji

Hepatit-B, Hepatit-C ve HIV konularını 1 kez daha okuyun.

14 Mayıs 2024 13:51
SC
Soru Sahibi

Hocam bulaş riski nedir lütfen yorumunuzu söyler misiniz? Okudum.

14 Mayıs 2024 14:28
Doç. Dr. Turan Uçkun
Tıbbi Mikrobiyoloji

Okuduğunuza göre, kararınızı siz verin. Ben, olasılıklar üzerinden sorulan sorulara yanıt vermiyorum.

14 Mayıs 2024 14:55