öp
Soru Sahibi
23 Aralık 2018 22:34

makat problemi

merhaba. benim 1 2 ay önceden makattan kan geliyordu. Sonra durdu bir şekilde kendiliğinden. Buğünde dışkım siyah olarak gelmeye başladı hemde aşırı koyuluk siyah şekilde sizce sebebi nedir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Makat problemlerinde en sık basit hemoroid makatta yırtık olabileceği gibi ne yazık ki başka şeylerde olabilir. Kabızlığınız varsa öncelikle bunun için diyetinize dikkat edip kabızlığı çözmenizi tavsiye ederim. Kontrol için Üniversitede Oktay Yirmibeşoğlu'nu tavsiye ederim.

3 Ocak 2019 07:43