bm
Soru Sahibi
29 Nisan 2020 12:29

makat kanaması

2 ay önce makatıdan kan geldi dışkılarken 1 hafta sonra durdu 2 ay sonra tekrar başladı sonra yine durdu 1 ay daha geçti bugün peçetemde çok az bir kan gördüm birazda yanma oldu ama 1 ay öncekinde peçetenin %80 i kandı resmen

4 cevap
Cevaplar (4)
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhaba Mert bey öncelikle geçmiş olsun , makattan kan gelmesinin bir kaç sebebi olabilir bir proctoloji uzmanına muayene olmanız da fayda var , konulan tanıya göre tedavi uygulanır , İstanbuldaysanız size kliniğimizde yardımcı olabilirim geçmiş olsun

4 Mayıs 2020 13:27
bm
Soru Sahibi

istanbulda değilim ama doktora gitmekte istemiyorum bunun doğal veya ilaçlı bir çözümü varmı

4 Mayıs 2020 20:15
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Ne yazik ki muayene olmadan net tanı konulmadan ilaç vb bir şey öneremeyiz.

5 Mayıs 2020 10:19
bm
Soru Sahibi

Peki doktora gitmezsem ne olur

5 Mayıs 2020 13:52
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

TEDAVİ OLMAZSANIZ RAHATSIZLIĞINIZ İLERLEYEBİLİR MERT BEY .

8 Mayıs 2020 13:20
bm
Soru Sahibi

Tamam teşekkür ederim

8 Mayıs 2020 13:22
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

rica ederim geçmiş olsun

8 Mayıs 2020 13:24