TG
Soru Sahibi
18 Nisan 2021 01:20

Lutfen cevaplarmisiniz çok teşekkür ederim

Hocam kedim bugün doğum yaptı öğlende 3 yavru doğurdu ancak karnında hala hafif şişlik var bağırıyor sürekli bağırıyor sürekli karnını oksamamizi istiyor karnını okşarken kendinden geçiyor susuyor ama okşamayınca tekrar bağırıyor neden olabilir lütfen cevaplayın

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Sorunuz acil bir durumu isaret ediyor ancak ben cok gec gordum. Umarim cosulmustur. Gecmis olsun.

3 Haziran 2021 17:21