YB
Soru Sahibi
25 Eylül 2021 21:25

Lökosit strip 1+ ne demek

Hocam 31+0 haftalık hamileyi acilde idrar tahlili yaptırdım Lökosit strip 1+ cıktı bu ne anlama geliyor acilde ki doktor monurol sase yazdı bu haftada monurolun bebeğe zararı olur mu

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hakan Kanıt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Monurolün bebeğe zararı olmaz. İdrarda lökosit + sıklıkla görülür, şikayetiniz olduğu için ilaç verilmiş olabilir

26 Eylül 2021 00:09