AK
Soru Sahibi
16 Mayıs 2018 19:34

Leviste sıvı bulunması

Hocam benim sonucumda pelviste derinliği 20 mm ölçülen serbest sıvı saptanmıştır yazıyor Hocam bu ne demek neyim var ameliyat mı olmam lazım neremde ne var ?

2 cevap
Cevaplar (2)

pelviste normalde bir miktar sıvı bulunur.Sıvı artarsa pek çok nedeni vardır.Ultrason, tomografi ve kan tahlilleri yaptırarak neddni araştırımalıdır.

16 Mayıs 2018 21:20
AK
Soru Sahibi

Hocam peki sıvı miktarı çokmu bide ben mide ağrısıyla gittim ürselin var dediler ürselle alakalı mı acaba ve ameliyatlık bir durum var mı çok teşekkür ederim

17 Mayıs 2018 16:40

Ülserle ilgidi yok. Miktarı artarsa arsştırmak gerekir.

20 Mayıs 2018 19:56