ka
Soru Sahibi
1 Ekim 2018 15:59

Lenfoid folikül

Doktor bey benim mide biyopsimde helikobakteri ve antrum lamina propriada lenfoid folikül tespit edildi kronik gastrit teşhisi kondu.benim öğrenmek istediğim lenfoid folikül ne anlama geliyor.maltlenfomayla bi ilgisi varmı lütfen cevap verin şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tarkan Karakan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Ayşegül hanım lenfoid folikülün klinik bir önemi yok.Maltoma ile bir ilgisi yok.

1 Ekim 2018 16:13