ÖE
Soru Sahibi
26 Kasım 2011 00:08

lenfödem

slm hocam ben eskişehirden ercan eşimde doğuşdan kolunda lenfödemi rahatsızlığı var ve gittikçe ilerliyo kimse bu hastalığı bilmiyor birraz fizik tedavide masaj yoluyla tedavi gördü ama hiçbir faydası olmadı bunun içinde daha önce hiç bir tedavi uygulanmamaış ne yapabiliriz bize yardımcı olursanız seviniriz...

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Yener Demirtaş
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

merhaba, *** *** **-3028'den randevu alip gelirseniz size yardimci olmaya calisirim.

2 Aralık 2011 12:37