KM
Soru Sahibi
9 Mart 2019 20:05

Lenf nodu ağrısı

Hocam genel cerrah gittim 8 mm lenf nodu var dedi sol kasıkta antibiyotik yazdı kullandım ama gecmedi tekrar yanına gittim yapabileceğim bir şey yok dedi hocam çok kötü ağrı var sancı yapıyor nere gitmem lazım bu bi kötü hastalık mı kilo kaybı flana yok geceleri ateşimde çıkmıyor

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Hüseyin Cahit Yılmaz
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Yumuşak doku ultrasonografisi yapıldı mı

9 Mart 2019 23:17
KM
Soru Sahibi

Yok hocam yapılmadı ultrason a gönderdi lenf nodu var dedi bir kaç adet 8mm dede ilaç yazıyorum dedi ilaçlar bitti ama aynı hocam nere gitmem lazım hangi bölüm e lütfen bu yardımcı olun u lenf nodu ameliyatı var mı amaliyet ederler mi yumuşak doku ultrasonografisi hangi bölüm gitnem lazım

10 Mart 2019 10:05
Doç. Dr. Hüseyin Cahit Yılmaz
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

O zaman bir iç hastalıkları uzmanına muayene olun onun önerilerine göre yol alırsınız geçmiş olsun

10 Mart 2019 12:13