KS
Soru Sahibi
29 Ağustos 2021 00:06

Lenf Köprücük Bölgesi

İyi Günler Hocam, 2 Ağustosta Biontech 1. doz aşısı oldum. Nisan ayında corona geçirdim. Aşı olduktan 5 gün sonra sol köprücük kemiği bölgesi alt ve üstünde lenf bezi şişikliği fark ettim. Aşıdan önce var mıydı yok muydu emin değilim. Son 6 ay içerinde kilo kaybım, ateşim vb durumlarım yok. Aşıdan 26 gün geçmesine rağmen lenf bezi şişikliğim yok olmadı büyümede olmadı. Ciddi bir durum olmasından endişe ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler aşı sonrası koltuk altı ve köprücük kemiği üzerinde lenf nodlarında büyüme olabiliyor. Endişe etmenize gerek yok. Çok büyüme olursa doktorunuza başvurabilirsiniz. Geçmiş olsun.

29 Ağustos 2021 19:36