ÖE
Soru Sahibi
4 Nisan 2019 15:03

Lamine kompozit ile kompozit dolgu arasindaki fark

hocam merhaba Lamine kompozit ile kompozit dolgu farklimi ön dişlerimde ağirtmayla bile geçmeyecek lekeler var lamine kompozit mi daha yararli kompozit dolguylada geçirebilirmiyim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Melih Şengül
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

merhaba sorunuza cevap verebilmem için dişlerinizi görmem daha doğru olacaktır. eğer lekeler az miktarda dişin bir kısmını kapsıyorsa dişin geri kalanı renk ve form açısından iyiyse kompozit. eğer lekeler çok yaygın veya dişlerin genel renginden ve formundan da memnun değilsek lamine yapmak daha doğru genelleyecek olursak. fakat bu konuya hakim bir hekim tarafından verilebilecek bir karar. sağlıklı günler dilerim. Dr. Melih Şengül

8 Nisan 2019 10:33