AE
Soru Sahibi
19 Haziran 2018 07:52

Labaratuvar sonuçları

Merhabalar 2 gün önce sahiplenmiş olduğum kedimin kulaklarında bir takım dökülmeler var mantar olduğunü düşüyorum labaratuvar sonuçlarına göre plt oranı 635, mcv 36,20 rdw%20,70 başka herhangi bi sorununu var mı ve kulaklarındaki mantar olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba . mantar tanısından emin olmak için lezyonlu bölgeden kazıntı alınıp mantar besi yerlerine ekim yapılıp ortalama 10 gün sonra üreme olup olmamasına göre yorum yapmak gerekir. Görsel bir veri de tanı için gerekli

19 Haziran 2018 20:28