kh
Soru Sahibi
21 Ağustos 2015 13:05

kuru öksuruk ve nefes darlığı

hocam mrb ben 26 yaşındayım nefes almakta zorlanıyorum nefes alamayınca kuru öksuruk geliyor tomografi çektirdim sonuç bt paranazal sınüs: pns aerrasyonları normaldir. omk ler açık. nazal septum anteriorda hafif sola,posteriorda hafif sağa deviyedir. sağ inferior konda hipertrofiktir.nazofarinks hava sütunu olağandır şimdiden tşkler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Serdar Baylançiçek
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Tomografi raporunuza göre burun ve sinüslerde sorun yok. Problem alt hava yollarından Kaynaklı olabilir. Dahiye Bölümü'ne danışmanı gerekir. Geçmiş olsun

21 Ağustos 2015 13:08