OE
Soru Sahibi
6 Temmuz 2018 00:06

Kurtaj sonra gebelik

Merhabalar ben 5 hafta gebeydim beta hgc*** *** ** haziran düşük yaptim kürtaj oldum hiç kanam olmadi 1 hafta sonra dr gittim tahlil yaptı beta hgc 141 oldu ultrasona bakti rahim Temiz dedi gebe kalmak istiyorum sizce ne yapmam gerekir tessekkür ederim şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Atıl Aktaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba muayeneye gelin yardımcı olurum size *** *** ** numaralı telefondan detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz

26 Temmuz 2018 20:52