AA
Soru Sahibi
15 Mayıs 2018 23:10

Kurek kemigi ust bolum agrisi

Doktor bey benim sol kurek kemigimin ust kisminda ilk once bir hafta boyunca cok az karincalanma oluyordu bir gun aniden cok siddetli bir agri karincalanma yanma oldu ve bu kolumu ben bir hafta kullanamadim tam ili ay oldu halen agri yanma karincalanma deman ediyor eger ayni pozisyonda biraz fazla kalirsam asiri derecede yanma ve karincalanma oluyor sanki orda kurt kaynamis gibi ben fransa da kaliyorum doktora gittim kas yirtilmasi olabilir dedi agri kesici verdi bir ise yaramadi turk doktorlarini tutmuyor burda doktorlar hocam sizce bu ne olabilir beni cik rahatsiz ediyor ne yapmam lazim simdiden tesekur ederim

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar. Ani bir travma ya da zorlayıcı bir hareket olmadığı sürece kaslarda yırtılma olmaz. Tarif ettiğiniz olgu genelde boyun fıtıklarında görülen yansıyan ağrı kategorisinde. bu yüzden beyin cerrahisine gidip muayene olmanız öneririm. yüksek ihtimalle boyun fıtığına bağlı bence. gerekli tedavi ve yönlendirme doktorunuz tarafından yapılacaktır. geçmiş olsun dileklerimle.

17 Mayıs 2018 12:25
AA
Soru Sahibi

Tesekur ederim doktor bey

17 Mayıs 2018 15:56

rica ederim. geçmiş olsun :)

17 Mayıs 2018 16:29