KS
Soru Sahibi
21 Nisan 2019 14:55

Kunduracı göğsü

Hocam benim kunduraci göğsü hastaligim var ameliyat oldum ama istedugim duzelmeyi goremedim yani hala göğsümde çöküklük var. Doktor bana sadece bir tane bar takti ve oyle kaldi. Ameliyati 3 ay once yaptim tekrardan yapabikir miyim riski var mi? Ve yaptirirsam duzelme olur mu? Simdiden size teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şamil Günay
Göğüs Cerrahisi

Geçmiş olsun ikinci ameliyatın riski tabiki artar. Bu ameliyatı yapan ve deneyimli bir yerde yaptırmanızı tavsiye ederim. Tabiki bu hastalığın tedavisi mümkün

26 Nisan 2019 10:13