ta
Soru Sahibi
4 Mart 2018 14:03

Kulakta Cızırtı

Sayım hocam iyi çalışmalar.Küçükken yaşadığım rahatsızlık sebebiyle kulaklarında işitme kaybı ve sürekli cızırtı var.Artık yakınında konuşulan şeyleri duymakta bile zorluk yaşıyorum. Cihaz kullanımı tavsiye edildi.Sadece cihaz kullanımı mı bu rahatsızlığı mı giderebilir mi yoksa ameliyat ya da başka bir tedavi söz konusumudur...Şimdiden teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Özdek
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun. Size yardımcı olabilmem için öncelikle sizi muayene etmem gerekir...

13 Mart 2018 21:40