17 Mayıs 2021 22:17

Kulak Arkası/ Boyunda Şişlik

Merhaba, Kulağımın altında boyun dokusunun hemen bitiminde nohut kadar bir sertlik fark ettim. Baskı uyguladığımda kulağıma içinden bir basınç ve sürtünme tahriş gibi bir his oluşuyor hatta kısa süreli tıkanmaya ve içinde bi hareket hissine sebep oldu. Ense üstü ağrısı ve boyun ağrılarım da var bir süredir. Ben yatış pozisyonu sebebiyle kronik bir tutulma gibi bi durum olarak yorumlamıştım bu sertliği fark edene kadar ama bunun durumla ciddi bir alakası olabilir mi önce online danışmanlık almak istedim. Teşekkür ederim şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba inan KBB hekimine muayene olmanda fayda var Selamlar

18 Mayıs 2021 08:35