TS
Soru Sahibi
1 Aralık 2018 12:19

Kuduz aşısı antibiyotik

Hocam merhabalar Hocam beni geçen gün kedi tırmaladı ve kuduz aşısına başladık 2 aşı yaptik bugün hocam simdi benim yirmilik dişim ağrıyor onun icin antibiyotik kullanmam gerekiyor 1000mg kuduz aşısı ile antibiyotik aynı anda kullanabilirmiyim. Teşekkürler saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yücel Yılmaz
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhabalar, Öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Antibiyotiğinizi veren hekiminize damışmanızı öneririm. Ancak, bir etkileşim görünmüyor. Saygılarımla..,

2 Aralık 2018 13:28