GD
Soru Sahibi
5 Nisan 2024 22:54

Kuduz

Hocam merhabalar geçtiğimiz günlerde gece eve giderken parkta bir kediyi seviyordum üstümden atlarken kulağımı 1cm gibi çizdi ve kanatti ıslak mendille temizledim ve kolonyaladim eve gittim ertesi akşam kulağıma dokununca kurumus kan vardi hemen gidip asi oldum ancak herhangi bir serum vs gibi bir şey yapılmadı bugün bütün asılarimi bitirdim 3. Doz asimi olduğum günün akşamı alkol kullandım doktora bugün sorduğumda kullanmamaliydin dedi ben bilmiyordum şimdi de içime kuşku ve korku düştü İnternetteki seyleir okudukça acaba yardımcı olur musunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Turan Uçkun
Tıbbi Mikrobiyoloji

www.uckunlaboratuvari.com adlı sitemde KUDUZ KONUSUNDAKİ makalemi okursanız iyi olur.

6 Nisan 2024 09:48