DB
Soru Sahibi
20 Aralık 2018 09:32

Küçük burun delikleri

Merhaba Doktor bey, benim 1.5 yasında scotish- british kırması kedim var. Ama aynı cins kedilere göre yüzü cok basık ve burun delikleri yok denecek kadar küçük. Bu nedenle nefes almakta zorlanıyor ve sesler çıkartıyor. Bu rahatsızlığın bir tedavisi var mıdır? Bilgi verirseni sevinirim.

2 cevap
Cevaplar (2)

merhaba oncelıkle kedınızın chınchılla ya da ıran kedı ıle bır kırmalık genı tasıma ıhtımalı yuksek yanı annesının annesı babası vs gıbı . bu durumda kedınız eger nefes alamıyorsa dılı dısarda nefes alıyorsa veya horlama ya da solunum sıkıntısından dolayı dılde morarmalar oluyorsa bunun operasyonu mevcut. burun yollarının duzlestırıldıgı ve solunumun rahatlatılması amaclı.

20 Aralık 2018 12:03
DB
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar Çağrı bey.

21 Aralık 2018 10:27

rica ederim

21 Aralık 2018 12:53