MA
Soru Sahibi
25 Mart 2020 13:01

Kreatin kinaza dushuk

Merhapa 20 gun kollarimda kaslarda agri spazm kramp giriyor gibi hiss ediyorum ,boyun sirt kismindaki gerkinlikle bashladi kollara yayildi, kaslarim cok gerilmish gibi , cipram ilaci aldim 2 tane segirmeler olusdu kaslarda , boyun kaslarim da gergin,Kreatin kinaza CK kan testi sonucu 29 ( normal deger *** *** **) ,LDH 188 ( normal deger *** *** **), CRP 0,1 yani normal,Eritrosit sedmas 10 , KreatinKinaza dusuklugu 29 olmasi hangi rahatsizligi dushunduruyor ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zeynel Abidin Öztürk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Merhaba, laboratuvar sonuçlarınız kas hastalıklarını çağrıştırmıyor. Kanda elektrolit düzeylerine baktırmanız ve fizik tedavi doktoru ile iletişime geçmeniz yararlı olur.

6 Nisan 2020 09:54