BH
Soru Sahibi
17 Mayıs 2019 21:12

Koter yakmasi

İyi günler erkek genital bolgemde koter ile yakma tedavisi uygulandi ve halen daha bi ilerleleme yok iyilesme acisindan bacoderm diye bi ilac kullaniyorum ne kadar bi surede gecer yardimci olurmusuz ?

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

kaç adet siğil vardı. boyutları nasıldı? Bunlar iyileşme süresini etkiler.

25 Mayıs 2019 14:55
BH
Soru Sahibi

Aslinda sigil gibi degil tam olarak derinin icinde sivilce gibi cikti 3 4 tanr ayni noktada ve yanik boyutu 1 cm 1buvuk santim kadar var

1 Haziran 2019 09:31
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

Bazı koter yanıkları 1 aya kadar sürebilir. Mümkünse tekrar muaeyene olun.

12 Haziran 2019 13:46
BH
Soru Sahibi

1 ayi gecmesine ragmen halen daha 1 ilerleme.yok doktora gittim tekrar krem verdi

12 Haziran 2019 14:02
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

ek bir şey söyleyemiyorum. muayene etmeden son durum hakkında yorum yapmak zor

25 Haziran 2019 17:18