EN
Soru Sahibi
6 Haziran 2021 19:09

Kornea kalınlığı

İyi günler deniz hanım yaklaşık Bi buçuk yıldır görmemde netlik azalmıştı numaram arttı diye düşünüyordum ama maalesef göz numaram 5 miyop olarak kalmış ama 480 küsür bir kornea kalınlığım varmış ama kornea genişliği normalmiş bu sebebe gözümde netlikte sorun varmış. Tekrar kornea muayenesi için doktor bey bu kasımda gelmem gerektiğini söyledi. Önceden Bi dönem lens kullandım o zaman mı korneama zarar verdim bilemiyorum bu durumu yeni öğrendiğim için üzülüyorum ne yapmalıyım ?

2 cevap
Cevaplar (2)

Nadiye Hanım öncelikle geçmiş olsun. Bu durum muayene gerektiren bir durum, uzaktan yorum yapmak uygun olmaz. Hekiminize kontrol muayenelerinizi yaptırmanızı ve o anda aklınıza takılanları muayene esnasında mutlaka sormanızı öneririm. Buradan bu durum için bilgi vermek mümkün ve doğru değil. Sağlıkla Kalın

9 Haziran 2021 10:31
EN
Soru Sahibi

Teşekkür ederim Deniz hocam ☺️ tekrar bir muayene olup aklındakileri soracağım. İyi günler dilerim ☺️

9 Haziran 2021 10:43

Sağlıkla Kalın🙏

12 Temmuz 2021 11:07