DN
Soru Sahibi
21 Temmuz 2019 14:16

Korkularimiza yardimci olur musunuz?

Merhabalar hocam,kizim 23 aylik onluk fobisi var..hastaneye gittigimizde hic bir sknti olmuyor muane odasina girdigimizde aglama korku kendine yaklasilip muane edilmek istedikten cok az sure sonra kusma basliyor ..odadan cikmamaizdan bir kac dakika sonra normale donuyor ne yapilabilir oneriniz nedir??

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. İlker Erdoğan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Evde doktor- hasta -annesi arasında geçen oyunlar oynayabilirsiniz. Belli bir aşamaya gelince beyaz önlük giyerek oyunlara devam edebilirsiniz.Doktora getirmeden önce bilgilendirme yapın. Buna rağmen devam ederse danışmanlık almanızda yarar olacaktır.

22 Temmuz 2019 13:48