YA
Soru Sahibi
6 Şubat 2020 01:24

Köpek Aşı Muayenesi

Hocam Merhaba 2 aylık kangal yavrusu var kaçıncı ayda aşı yapmak gerekir bilgilendirirmisiniz. Yeni köpek besliyoruz nasıl bi yol izlemeliyiz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

2 ayı tamamladığında aşılara başlanabilir , 7 hafta sürecek 7 doz aşısı olacaktır . 45 günlük olduğundaysa iç ve dış parazit ilaçlarını yaptırabilirsiniz. Site üzerinden randevu alabilirsiniz, sağlıklı günler.

6 Şubat 2020 09:15