AE
Soru Sahibi
3 Temmuz 2020 03:54

Köpek adaptasyonu

Merhaba Hocam, 1, 5 yaşında spitz cins bir köpek sahiplendim. Şimdiye kadar bahçede yaşamış annesi ve kardeşiyle. Şu an evimizde yaşıyor. Henüz bugün sahiplendim. Eve adapte olması ne kadar sürer. Ya da bahçede yaşaması onun için daha mı iyi olur. Bir de tuvalet eğitimini nasıl verebilirim acaba. Cevaplarsanız çok sevinirim. Saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)

kopekten kopege adaptasyonu degısır. o sızın kopekle ılgı alaka ve yaklasım durumunuza gore degısır. 1.5 yasında kopegın genelde tuvalet egıtımı vardır zaten. yoksa da mamayı sabah aksam verıp verdıkten 15 20 dakıka sonra gezdırmeye cıkarabılırsınız. detaylı bılgı youtubedan alabılırsınız. egıtım konusu veterıner hekımlıkten cıktı artık egıtmenlerın alanı. ıyı gunler dılerım

3 Temmuz 2020 13:20