KE
Soru Sahibi
14 Temmuz 2020 03:43

Köpeğim durmuyor

Merhaba, 2 aylık yavru köpeğim var. Yeni sahiplendim. Köpeğim gündüzleri çok uysal bir yavru ancak geceleri tabiri cazise çıldırıyor. Sürekli bağırır gibi sesler çıkartıyor( seslerine dayanamıyorum üzülüyorum ve dün gece 5 kere uykumdan uyandırdı beni). Yanına gittiğimde ise bacaklarıma sarılıyor ve beni ısırmaya çalışıyor. Yatağını ısırıyor, terlikleri ısırıyor. Bahçeli bir evde yaşıyorum. Köpek bahçede kalıyor. Evin içerisine de aldım aynı şeyi yapıyor. Geceleri uyuyamaz oldum. Ayrıca gündüzleri ev kalabalık oluyor, herkes onu seviyor. Bu şekilde gece çıldırmalarının sebebi ne olabilir? Ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

2 aylık bir yavru bebektir. Yalnız kalmaktan korkar . İlgi ister . Bahçede yalnız kalabilecek olgunlukta değil henüz . Evinize alın bir süre .

14 Temmuz 2020 23:15